[.La vendetta del Destino.]

Объявление

20.01.11
Перекличка закрыта, всем спасибо за участие. Обновлен список квестов! Просьба всем ознакомиться.
26.12.10
Администрация поздравляет вас с зимними праздниками и желает успехов, счастья, процветания, удачи и любви в Новом году!
21.12.10
Приём неканонов временно закрыт.
06.11.10
Нашему форуму исполнился ровно год! С днем рождения нас!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » [.La vendetta del Destino.] » Organization » [re]Search


[re]Search

Сообщений 1 страница 30 из 336

1

В этой теме вы можете найти себе партнера для игры в основном сюжете или во внеигровых эпизодах.

Не забываем проверять Квесты.

0

2

Эм... *ворошит волосы на затылке* вот хочу поиграть.)

0

3

Yamamoto Takeshi
тык.
Я тоже хочу поиграть и жажду Вашего поста в соответствии с очередностью XD

0

4

Reborn
Тыдыщь ХДДД
Буду почти моментально (в течении ночи)

0

5

Yamamoto Takeshi
а я вот хотел, хотел написать по личке и узнать, видели ли Вы квест, но решил, что у меня паранойя, и промолчал XD
в течении ночи не претендую, но в принципе... знайте, что Вы мне нужны XD

0

6

Reborn
Эти слова меня прямо вдохновили...Оо"

0

7

Поиграйте с человеком Т___Т

0

8

Кто свободен? Могу придти куда захотите.

0

9

Aki Dеfune
Fiecki Abela
Насколько я помню, у Вас был квест следующего содержания:

Квест 1.2.
Тем временем Абела, получив от Емитсу часть информации о произошедшем с Тсуной, отправляется в Японию вместе с Лар Мирч, чтобы непосредственно поддерживать связь с Савадой и Ко. При этом прямого приказа вмешиваться в происходящее они не получали, так что Фиески и Мирч остаются простыми наблюдателеми. В Японии они сталкиваются с Аки, между ними происходит конфликт.
Локация: вначале Италия (Резиденция CEDEF), затем Япония, центр Намимори или окрестности (на усмотрение игроков)
Очередность постов: Lal Mirch --> Fiecki Abela --> Aki Defune

Вы считаете его уже оконченным?
Я лично заметил в Вашем отыгрыше встречу, но никак не конфликт и не столкновение. Поправьте меня, что я не понимаю Х)

0

10

Reborn
Я могу начистить ей рыльце и свалить топиться в речке....
Может, потом еще столкнемся. Отдых нужен, нэ?)
Я сильно извиняюсь, но у меня а) Нет полноценного инета
б) Экзамены
в) Ну что мне отыгрыва-а-а-ать? Т___Т

0

11

Fiecki Abela написал(а):

Может, потом еще столкнемся. Отдых нужен, нэ?)

Fiecki Abela написал(а):

в) Ну что мне отыгрыва-а-а-ать? Т___Т

на этом месте я перестал улавливать логику Х)

0

12

Reborn
У женского пола она или отсутствует совсем, или своя собственная, я еще не определилась Х)))

В общем мы тут с Гоку решили, что я пойду баламутить  воду в мирном савадовском доме. а потом еще раз столкнусь с Аки, возможно)

0

13

Я за логику Фиески, надо пока еще с кемнить сыграть, а потом будет вам уже стычка

0

14

Fiecki Abela
Aki Dеfune
Разослал вам дальнейшее продвижение по игре в ЛС

0

15

нужен партнёр для игры, чтобы пройти испытательный срок.

0

16

Ищу смелого игрока.
Я не сексист, но хочу партнёра с персонажем мужского пола.

0

17

Sasagawa Ryohei
Насколько я в курсе, Хаято Вам если не уже написал по квесту, то пишет. Ждите писем.)

0

18

Вот, я ищу!
Я ищу без вести пропавшего бейсбольного придурка!!!

0

19

Superbia Squalo
придурок канул в лету. сегодня отпишусь гм-постом за него, прости за задержку

0

20

ммм, спасибо, я тебя обожаю!

0

21

Superbia Squalo
я себя тоже обожаю хд
хотя имхо каноничностью пост не особо отличается, у меня никогда не выходило мыслить как бейсбольный придурок хд

0

22

хочу поиграть х)

0

23

[Я тоже очень хочу, ибо мой квест заторможен ><

0

24

Ну и я тогда. )

0

25

Republican politicians all over the country have repeated the Great Replacement theory
A century-old racist theory reentered the political discourse around immigration and has become commonplace on the campaign trail as Republicans hope to retake control of Congress in November.

0

26

Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender
Mail Delivery Failed: Returning Message to Sender

0

27

Есть о чем подумать

0

28

Beautiful models who agree on everything be found on sexodubai.com
click and you will be very sated.

0

29

Hey guys,

I'm trying to sell my house fast in Colorado and I was wondering if anyone had any tips or suggestions on how to do it quickly and efficiently? I've already tried listing it on some popular real estate websites, but I haven't had much luck yet.

I'm thinking about working with a local real estate agent, but I'm not sure if that's the best option for me. 

I'm open to any and all suggestions, so please feel free to share your ideas. 

Thanks in advance!

0

30

Під час здійснення регулярного нагляду за галузевою рекламною активністю аналітики Комісії виявили сторінку “компанії” «Центр Біржових Технологій», на якій громадянам пропонують послуги портфельного інвестування, а саме інвестування у портфель «Клервант», який сформований з акцій найбільших світових компаній і недооцінених активів.
Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «Центр Біржових Технологій», які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії:
«Повний пакет послуг, що надається Центром Біржових Технологій — надійний фундамент, на якому будується і буде розвиватися ваш бізнес: навчання, програмне забезпечення, торгова система, аналітична і технічна підтримка на всіх етапах, від відкриття рахунку до рішення призупинити або закрити торгівлю»;
«Клеревант» сформований фахівцями компанії ЦБТ — визнаними лідерами по портфельному інвестуванню в Україні. Важливо знати: на момент роботи портфеля ваші гроші знаходяться на рахунку європейського банку. Вони застраховані фондом гарантованого страхування і інвесторським компенсаційним фондом Європи»;
«Унікальність «Клеревант» полягає в надійності і інноваціях. Даний інвестиційний портфель поєднав в собі високу прибутковість акцій найбільших світових компаній і недооцінені активи. Можливість заробити від $ 5 000 до  $ 50 000 за декілька місяців. Вигода: максимальний дохід завдяки унікальній стратегії оцінки акцій та інших активів»;
«Центр Біржових Технологій — безумовний лідер за кількістю ВІП-клієнтів серед всіх українських компаній, які працюють на фінансових ринках».
Також аналітики Комісії виявили багато зовнішньої реклами проекту в м. Києві, роликів на радіо, банерів та реклами на багатьох інформаційних ресурсах у мережі інтернет. Як сказано на сайті проекту, “Центр Біржових Технологій” має розгалуджену мережу філій та представництв у багатьох містах України”.
З відкритих джерел Комісія також встановила, що послуги для забезпечення діяльності домену надаються компанією «OVH Hosting Oy», яка зареєстрована в Фінляндії, та використовує віртуальні приватні хмарні сервери (VPS), які забезпечують анонімність власників доменів.
На офіційний запит Комісії про надання інформації від ЦБТ відповідь так і не надійшла.
ISRAEL INVESTMENTS LTD
Сайт проекту «ISRAEL INVESTMENTS LTD» пропонує громадянам послуги портфельного інвестування та п’ять різних варіантів інвестиційних пакетів за ціною від $ 500 до $ 50 000, які “сформовані з  дорогоцінних металів, нафти, цінних паперів, криптовалют та стартапів”. Також на сторінці компанії зазначені такі послуги, як  управління інвестиційними портфелями, інвестування у різні види накопичувальних фондів та у біржові індексні облігації, надання інформаційно-аналітичних та брокерських послуг.
Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «ISRAEL INVESTMENTS LTD», які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії:
«Професіонали нашої компанії також можуть створити індивідуальний інвестиційний портфель, з урахуванням Ваших побажань. Він буде доповнений фінансовими інструментами, які допоможуть швидше досягти поставлених цілей. Щоб гроші почали працювати на Вас, покладайтеся на професіоналів!»;
«ІП надає стабільний щомісячний пасивний дохід. Придбати портфель дуже просто: вибираєте пакет, тиснете «інвестувати, заповнюєте просту форму зворотного зв’язку. Все, дуже просто, далі з Вами зв’яжеться наш фахівець. Він надасть повну консультацію і обговорить всі деталі обраного портфеля»;
«Інвестиційний портфель це – різні активи, об’єднані для досягнення певних фінансових цілей. ІП може складатися з золота, нерухомості, цінних паперів, опціонів. Israel Investments пропонує готові інвестиційні пакети, які будуть приносити прибуток незалежно від політичної чи ринкової ситуації. Портфелі доступні для громадян будь-яких країн».
Рекламу «ISRAEL INVESTMENTS LTD» аналітики виявили на багатьох популярних інформаційних ресурсах у мережі інтернет, у соціальних мережах. Відповідно до інформації з сайту, «ISRAEL INVESTMENTS LTD» має представництва в Ізраїлі, Англії, Італії, Швейцарії, та Україні.
Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, офіційне представництво «ISRAEL INVESTMENTS LTD»  в Україні зареєстровано як юридична особа – ПП “ІФЛК “ІЗРАЇЛЬ ІНВЕСТМЕНС” (код за ЄДРПОУ 42620622).
Послуги забезпечення діяльності домену надаються компанією «101domain», яка зареєстрована в США, і також надає своїм клієнтам можливість приховати інформацію про них у загальнодоступних Інтернет джерелах.
На офіційний запит Комісії про надання інформації від проекту відповідь так і не надійшла.
Комісія констатує в обох випадках всі ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг, що несе загрозу введення в оману громадян та втрати ними значних коштів. НКЦПФР вживає всіх законних заходів щоб мінімізувати потенційно протиправну діяльність та попереджає інвесторів про ризики втрати грошей.

0


Вы здесь » [.La vendetta del Destino.] » Organization » [re]Search